Exkluzívne kuchyne, nábytok a interiéry na mieru pre úspešných..

Interiéry, nábytok a kuchyne podľa Vašich predstáv - DomByt.sk

Založenie spoločnosti

Naša firma vznikla ako malá rodinná firma v roku 1991. Firma vznikla za účelom zaplniť medzeru na Slovenskom trhu v ponuke exkluzívneho moderného nábytku. Preto zámerom výrobného programu nie sú len jednotlivé nábytkové časti ako kuchynská linka, vstavané šatníky, obývacie steny, ale sme schopní zariadiť moderným nábytkom celý interiér Vášho domu, bytu, ale aj Vašich obchodných či kancelárskych priestorov tak, aby pôsobil ako jeden moderný celok.

Kvalita, funkčnosť, zmysel pre detail,

to sú hlavné atribúty, ktorými sa odlišujeme od iných. Na výrobu nábytku používame materiály od laminovaných dosiek cez prírodné dyhy bežné, exotické, ako aj materiály vo vysokom lesku, či už v podobe akrylátového povrchu, alebo striekaného a následne lešteného povrchu. Široká škála použitých materiálov vo výrobnom programe zabezpečuje to, aby sme boli schopní plniť aj tie najnáročnejšie požiadavky od našich zákazníkov.

Aby sme boli schopní napĺňať najvyššie požiadavky na kvalitu, musíme používať v našej výrobe aj rovnako kvalitné materiály a kovanie. Preferovanými značkami v našej výrobe sú renomovaní výrobcovia kovania BLUM, Häfele, ICA, Kesseböhmer, AGB...

V neposlednom rade pre dosiahnutie kvality je potrebné aj moderné technické zabezpečenie. V našej výrobe sú inštalované moderné stroje či už poloautomatické, alebo počítačom riadené CNC stroje.

Pridanou hodnotou našej výroby sú kvalitní a vyškolení pracovníci. Ich zručnosť je pretavená do výrobkov, ktoré Vám budú verne slúžiť počas mnohých rokov.

Pri spojení všetkých týchto výhod do jedného harmonického celku, Vám prinesú potrebnú kvalitu a funkčnosť za vynikajúcu cenu a naviac s 10 ročnou zárukou.

To je DomByt.sk